Apartmánový dům
Stará mlékárna

Apartmánový dům Stará Mlékárna se nachází v samotném srdci Lužických hor. Ubytovat se můžete v jednom z osmi plně vybavených apartmánů pro dvě, pro tři nebo pro čtyři osoby.

Kromě vybavené kuchyňské linky a kompletního sociálního zařízení je Vám k dispozici televize a wifi.
Samozřejmostí je i ubytování Vašich mírumilovných zvířecích miláčků.

Posezení
s grilem

Zahrada
s ohništěm

Pokojová
služba 24h

LCD
televize

WIFI
zdarma

U domu je velká zahrada pro dětské hry i letní posezení s grilem či u táboráku, která je oplocená a tedy velmi bezpečná. Jsou zde dětské prolézačky a pískoviště. Parkování je možné na zahradě na připraveném parkovišti.

Obklopíte se klidem a pohodou a užijete si dlouhé procházky hlubokými lesy, koupání v průzračné horské vodě či bezpečné cyklotrasy.

V nejbližším okolí je možná i jízda na in-line bruslích, osvěžení v lesním jezírku a v zimě můžete vyrazit na běžky po nedalekých udržovaných běžeckých trasách nebo do blízkého okolí na sjezdovky.

Máte firmu? Potřebujete uspořádat školení, teambuilding nebo zajistit ubytování na výjezdní akci? Myslíme i na ubytování pro firmy a naše apartmány jsou skvělou volbou.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají. Budeme rádi, když s nimi budete souhlasit. Podrobné informace naleznete na této stránce.

Nastavit

SouhlasímUpravit nastaveníOdmítnout

Otevřít okno cookies